وزیر بهداشت تاکید کرد:

محرمی سرشار از خرد و شعور خواهیم داشت

تصویر محرمی سرشار از خرد و شعور خواهیم داشت
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تردید ندارم امسال محرمی سرشار از خرد و شعور در کنار ذکر یا حسین(ع) خواهیم داشت.

به گزارش ایرنا،سعید نمکی روز سه شنبه در نشست ستاد ملی پیگیری های ویژه محرم در مجموعه فرهنگی شهدای سرچشمه افزود:‌ یکی از اساسی ترین مسائل در این ایام حمایت های هوشمندانه و سرشار از بصیرت رهبر معظم انقلاب است که رهبر بصیر و هوشمند از مدافعان سلامت حمایت کند و هم در بزنگاه ها برای برون رفت از مشکلات ارائه طریق کند و هم خود را مقید به رعایت پروتکل های بهداشتی می کنند.

عضو کابینه دولت دوازدهم همچنین با اشاره به فشارهای شدید این روزها برای تصمیم گیری برگزاری کنکور گفت: روزهای سختی را پشت سر می گذاریم و سختی های فراوانی را در 6 ماه گذشته پشت سر گذاشتیم.

نمکی گفت: در عرصه بین الملل نیز روزهای سختی را می گذرانیم چون در شرایطی که در تحریم هستیم و همه راهها را بر ما بسته اند اما نگذاشتیم هیچ مریضی پشت در بیمارستان بماند در حالی که برای تهیه یک دارو از خارج کشور حتی برای بیمار غیر کرونایی با هزاران مشکل روبرو هستیم.
وی افزود: برای ما این نکته مهم است که دشمن نتواند بگوید که نظام سلامت یا سرسپرده تحجر شده یا خود جزئی از تحجر بوده است و می خواهیم این ذهنیت را از جهان بگیریم.
وزیر بهداشت ادامه داد: وقتی رهبر معظم انقلاب می گوید من به دستورالعمل های ستاد عمل می کنم، توانسته ایم این حربه را از جهان بگیریم مگر این که افرادی بخواهند جلوتر از رهبر انقلاب حرکت کنند. اگر کسی بخواهد خود را جلوتر از این الگوی بی مانند ببیند در واقع به دنبال صحنه سازی ها هستند.

این نشست با حضور محمدجواد اکبرین رئیس شورای ائمه جمعه، حجج الاسلام سید سعید عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، رستمی نمایندگی ولی فقیه در دانشگاهها ،مصطفی جلالی معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

195043