شناسایی ۱۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/ فوت ۲ نفر

تصویر شناسایی ۱۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/ فوت ۲ نفر
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۱۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان خبر داد.

سیدعلیرضا مروجی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۶۸ هزار و ۲۵۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۱۰ هزار و ۹۵۳ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری شدن ۳۷ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، ادامه داد: ۳۴ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و سه بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۱ و حداکثر سن آنها ۸۵ سال بوده است، ابراز داشت: ۳۳ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و سه نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر اهل محلات بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۵۰ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۲۳ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۲۷ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۴۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۳۴ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و شش نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته دو نفر شامل دو مرد ۶۸ و ۸۸ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۱۰۸ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۲۲ هزار و ۹۷۳ مورد افزایش یافت.

197422